O Tretter’s Chips

Jak vyrábíme naše produkty?

Podívejte se, jak se vyrábí naše produkty Tretter's Chips.

Tretter's Chips jsou vyrobeny:

  • z celeru, řepy, mrkve a pastináku
  • bez palmového oleje!
  • se skutečným kořením
  • v České Republice
 

Zeleninové lupínky Tretter’s Chips

Řepa, Celer, Mrkev, Pastinák

Zeleninové chipsy značky Tretter's  jsou alternativou klasických bramborových lupínků s rozdílem, že se jedná o čistě zeleninové lupínky, které jsou přirozeně bezlepkové a navíc neobsahují škrob. Tretter's Chips jsou vyráběny z té nejlepší zeleniny a vyrábí se ve dvou základních směsích řepa s celerem a pastinák s mrkví. Od ostatních výrobců se Tretter's Chips odlišují především tím, že jsou vyrobeny v České republice a obsahují opravdové koření!

Mlsejte stylově! Tretter's Chips

Tretter’s vepřové křupky ala škvarky

Vepřové křupky ala škvarky značky Tretter's  obsahují 69 % bílkoviny a ochutnat je můžete ve dvou příchutích - sůl a křen. Věříme, že favority se stanou především mezi muži a najít byste je měli v každé dobré pivnici a hospůdce. Mlsejte stylově! Tretter 's Chips 

Značka Tretter's Chips

Tretter's Chips vznikly před třinácti lety nejprve jako pochutina k drinkům v pražském Tretter's Baru. V současnosti naše společnost vyrábí a prodává výrobky jak pod vlastní značkou Tretter's Chips, tak i pod privátními značkami odběratelů, a to v tuzemsku i na export. Příchutě, které vyvíjíme ve spolupráci s odbornými laboratořemi, jsou průběžně testovány přímo spotřebiteli a ty nejlepší jsou uváděny na český i zahraniční trh.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace